Publikacje - prasa
Małpka w ekspresowym tempie nabiera wigoru
Życie Handlowe, 2014-02-21
Sieć Małpka Express od niemal dwóch lat przebojem zdobywa rynek. Innowacyjne podejście do biznesu oraz silne zaplecze kapitałowe sprawiają, że perspektywy sieci są obiecujące.
100 Dyskontów Czerwona Torebka rocznie
Wiadomości Handlowe, 2014-02-01
Kilkadziesiąt sklepów w formacie dyskontów uruchomi do końca tego roku Czerwona Torebka. Paweł Ciszek, Prezes Czerwonej Torebki, zapowiada, że docelowo operator zamierza otwierać 100 takich sklepów rocznie.
Czerwona Torebka nie zamierza zwalniać tempa.
Eurobuild CEE, 2014-01-23
Grupa Czerwona Torebka chce przyspieszyć rozwój działalności handlowej, chce zarządzać formatami handlowymi we wzystkich znaczących kanałach dystrybucji. Pod koniec 2013 roku spółka ruszyła z nową, autorską siecią dyskontowych sklepów ogólnospożywczo-przemysłowych.
Nowy dyskont w Słupsku
Głos Pomorza - Słupsk, 2014-01-22
23 stycznia w Słupsku zostanie otwarty kolejny Dyskont Czerwona Torebka. To drugi sklep w województwie pomorskim i dziewiąty otwarty w ramach nowej sieci grupy.
Czerwona Torebka otworzyła trzy kolejne Dyskonty
Gazeta Lubuska (dodatek Głos Gorzowa), 2014-01-11
W Gorzowie Wielkopolskim działają już 24 dyskonty. Jednym z nich jest niedawno otwarty Dyskont Czerwona Torebka, działający przy ul. Myśliborskiej.
Publikacje - internet
Drugie urodziny Małpki Express
wiadomoscihandlowe.pl, 2014-04-15
Do końca roku przybędzie niemal drugie tyle sklepów tej sieci. Minęły juz dwa lata od uruchomienia w Szczecinie pierwszego sklepu Małpka Express.
Małpka Express świętuje drugie urodziny
hurtidetal.pl, 2014-04-15
Małpka Express działa na rynku już od dwóch lat. W tym czasie pierwotna wersja sklepu ewoluowała dostosowując się do zmian rynkowych i wymagań klietów.
Paweł Ciszek, prezes spółki Czerwona Torebka: Przyjęliśmy strategię "wyróżnij się, albo zgiń"
portalspozywczy.pl, 2014-04-14
Wywiad z Prezesem spółki Czerwona Torebka o sytuacji na polskim rynku dyskontów i planach ekspansji nowego konceptu Dyskont Czerwona Torebka.
Dyskont Czerwona Torebka zmienia koncepcję
propertynews.pl, 2014-04-11
Spółka Czerwona Torebka rozszerza asortyment nowego projektu sieci sklepów dyskontowych. Od połowy kwietnia we wszystkich Dyskontach Czerwona Torebka klienci będą mogli kupic świeże pieczywo.
Dyskont Czerwona Torebka wprowadza do oferty świeże pieczywo
portalspozywczy.pl, 2014-04-11
Spółka Czerwona Torebka rozszerza asortyment sieci Dyskont Czerwona Torebka o świeże pieczywo.